Gratulace Vlastě Russové. Foto: Město Ústí nad Labem
Lidé

Ústí nad Labem - Tři klientky domovů pro seniory oslavily narozeniny. Pogratulovat jim přišli za vedení města primátor Petr Nedvědický a náměstek Tomáš Vlach.

Na počátku ledna popřáli zástupci města paní Evě Bezemkové z Domova pro seniory Dobětice k jubilejním 90. narozeninám. Do Ústí nad Labem se přestěhovala z Teplic, kde dlouhou dobu bydlela. Ráda vzpomíná na kulturní program, který ve městě pravidelně navštěvovala.

Druhou oslavenkyní byla klientka Domova pro seniory Bukov paní Vlasta Russová, která oslavila neuvěřitelné 101. narozeniny. Oslavenkyni také čekalo narozeninové setkání s rodinou, na které se velice těšila.

Další oslavenkyní z Domova pro seniory Dobětice byla paní Jindřiška Korbelová, která oslavila krásné 90. narozeniny. Kamarádky a sestřičky z DPS pro ni uspořádaly malou oslavu se skupinovým zpíváním narozeninového přání. Při přátelském rozhovoru paní Korbelová prozradila, že pochází z Roudnice nad Labem.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru