Ústí nad Labem – Lidické náměstí promění na přelomu prázdnin v kino pod širým nebem Kinematograf bratří Čadíků. Do Ústí přijedou promítači s maringotkou. Ústečané se mohou těšit na filmovou romantiku i klasiku.

Kinematograf bratří Čadíků přiveze na Lidické náměstí smích, romantiku i klasiku. Foto: Petr Sochůrek
Miluše Šimůnková, z centrálního městského obvodu, uvedla, že Kinematograf bratří Čadíků bude promítat na Lidickém náměstí od úterý 29. července do pátku 1. srpna. „První promítací den začíná od 20.00 hodin, kdy se Ústečané mohou těšit na kapelu Brass Bombers a malé překvapení. Další dny budou hrát muzikanti od 20.30 hodin. Samotné promítání začne každý den od 22.00 hodin. Vstupné je dobrovolné a výtěžek poputuje na konto bariery 77," dodala Šimůnková.


Program:
29. července – Donšajni (komedie)
30. července – Revival (smutná komedie)
31. července – Martin a Venuše (romantická komedie)
1. srpna – Postřižiny (poetická komedie)

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru