Sportovní vyžití, spousta skvělé hudby a zábavy! U mosteckého jezera se chystá jedinečný letní festival The Most Fest
Vizualizace The Most Fest v okolí jezera Most.
Co se chystá

Most - U jezera Most můžete od 11. do 14. srpna prožít malou dovolenou u „českého moře“ na netradičním festivalu. Vyroste zde areál, který nabídne dny plné zážitků a zajímavého kulturního i sportovního programu.

Akce The Most Fest je pro všechny věkové kategorie, organizátoři lákají na spoustu předních kapel a vystoupení známých umělců včetně divadelních představení. Pro sportovní nadšence se chystá běh Rainbow Run a 10. závod Dračích lodí StarColor Cup. Vyroste tu i snowpark se sjezdovkou, na které profesionální lyžaři a snowboardisté předvedou své umění v exhibicích včetně ukázek akrobatického lyžování a snowboardingu.

V atraktivním přírodním prostředí si můžete užít dokonalé zázemí The Most Festu, které rozhodně nenabídne jen vodní atrakce. Zhlédnete i exhibice v bojové aréně, ve které se představí přední čeští zápasníci včetně kategorie smíšených bojových umění MMA. Vysokou úroveň všech akcí zajistí spolupráce s předními sportovními svazy.

Vyrazit na vodní hladinu můžete třeba i na loďce nebo paddleboardu. Ti odvážnější si jistě vyzkouší adrenalinový jetsurfing nebo flyboarding. K dispozici bude i skvěle zásobená půjčovna sportovních potřeb. Zvlášť postaráno pak bude o děti, které ocení dětský park a dětskou zónu. Vaše ratolesti se tak můžou těšit například na nafukovací atrakce, vodní svět a různá hřiště s potřebnou sportovní výbavou. A pokud budete chtít, můžete děti zanechat ve školce pod dozorem profesionálního certifikovaného personálu.

Prodej vstupenek na akci The Most Fest byl zahájen. Cena vstupenek se odvíjí od termínu nákupu – čím dříve si vstupenku zakoupíte, tím bude její cena výhodnější. Organizátoři zdůrazňují, že v případě zákazu konání akce kvůli „covidu“ budou vybrané peníze vracet obratem. Nemusíte se bát, že své peníze budete mít blokované nebo budete muset čekat na další ročník konání akce. Více informací naleznete na www.themostfest.cz

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru