V Trmicích se otevře první prodejna BAUHAUS v našem kraji! Bude to již brzy
Foto: Bauhaus
Zajímavosti

Trmice - Společnost BAUHAUS otevře 4. srpna nové odborné centrum v Trmicích u Ústí nad Labem. Bude to již devátá prodejna v ČR. Nabídne kolem 50 000 produktů skladem a další desítky tisíc na objednávku.

Zákazníci v ní zakoupí potřeby pro byt, dům, dílnu, zahradu, ale také vybrané volnočasové aktivity. Chybět nebude velkoplošné Zahradní centrum, Drive-In Arena s možností vjezdu a nákupu zboží přímo do auta nebo další praktické služby jako například půjčovna nářadí a strojů.

„Investici na Ústecku jsme zvažovali již více než 10 let, ale až nyní se nám ji podařilo realizovat. Věříme, že v naší široké nabídce produktů najdou vše potřebné nejen nadšení kutilové, ale i řemeslníci či vetší stavební firmy. Současně do regionu přinášíme nové pracovní příležitosti a chceme se aktivně podílet i na jeho rozvoji prostřednictvím pečlivě vybraných CSR aktivit, které budou prospěšné obyvatelům Ústeckého kraje. V mnoha regionech, kde stojí naše odborná centra, se například věnujeme obnově českých lesů výsadbou tisíců nových stromů,“ říká Petr Kočí, jednatel společnosti BAUHAUS.
Návštěvníci se v den slavnostního otevření mohou těšit na doprovodný program. „Speciálním hostem bude Vojta Kotek, hlavní aktér našich televizních spotů. Kromě přestřižení pásky bude zákazníkům k dispozici také v roli prodejce / poradce v jednotlivých odděleních nově otevřeného odborného centra. Navíc prvních 1 000 zákazníků, kteří nakoupí v novém BAUHAUSU nad 500 Kč, získá tematické tričko BAUHAUS zdarma,“ uvádí Jindřich Hovorka, marketingový ředitel společnosti BAUHAUS.

Vše pro dům a zahradu, ale i koníčky

Prodejna v Trmicích poskytne velkou nabídku produktů rozdělených do 15 oddělení. Zákazníci v nich najdou vše potřebné od stavebního materiálu, železářství, nářadí a strojů, prvků pro kuchyni a koupelnu, až po interiérové vybavení jako jsou barvy, svítidla, podlahové krytiny nebo bytový textil. Nechybí ale ani potřeby pro kreativní tvoření nebo vodní sporty. Součástí je také oblíbené Zahradní centrum poskytující vše pro zahrádkáře – od sazenic, květin a stromků, přes veškeré zahradnické potřeby až po bazény nebo pergoly. Před Vánocemi se mohou zákazníci těšit na dánské vánoční jedle, které BAUHAUS každoročně nakupuje pro všechny své prodejny v Evropě v té nejvyšší kvalitě. „Aby byla realizace projektů co nejsnadnější, nabízí naše odborné centrum i široké doplňkové služby, například rozvoz zboží, míchací centrum barev, rámování obrazů a fotek, výrobu klíčů, přířez dřeva, montážní servis u nás zakoupeného zboží, zapůjčení přívěsů či půjčovnu profesionálního nářadí,“ doplňuje ředitel prodejny, Jaroslav Jeníkovský.

Rychlý nákup umožní samoobslužné pokladny, ale i Drive-In Arena. „V BAUHAUSU v Trmicích najdou zákazníci v Drive-In Areně těžké a rozměrné zboží, jako jsou stavební materiály, izolace či stavební řezivo. Do prostoru je možné zajet osobním automobilem, dodávkou, nebo menším nákladním vozem, vše potřebné naložit přímo do vozidla a při výjezdu zaplatit, aniž by museli opustit své auto,“ upřesňuje ředitel prodejny, Jaroslav Jeníkovský. Kromě nákupu v kamenné prodejně mohou zákazníci objednávat produkty i non stop na e-shopu. Zvolit lze doručení domů nebo rezervaci na prodejně s následným osobním vyzvednutím. E-shop poskytuje i blog s chytrými tipy, podrobnými návody a radami od profesionála.

Pro výhodnější nákupy mohou zákazníci využít věrnostní program BAUHAUS. Čím více nakupují, tím vyšší slevy na nákup dosáhnou. Prvních 500 registrovaných firem či živnostníků získá rovnou 10% slevu v rámci slavnostního otevření prodejny. Členové věrnostního programu, kteří v centru nakoupí kdykoliv ve všední dny mezi 7 a 9 hodinou ranní, navíc obdrží kupón na snídani v BAUHAUS Bistru zdarma. Bistro bude zákazníkům pro jejich občerstvení k dispozici každý den.

Do odborného centra se zákazníci dostanou autem po silnici vedoucí za Globusem nebo po nově vzniklé komunikaci vedoucí z ulice Tyršova.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru