Kam na jahody a za kolik? U Nemilkova se už sbírá, u Žatce se začíná dnes
Ilustrační foto
Zajímavosti

Ústecký kraj – Samosběry jahod se se začátkem meteorologického léta rozbíhají i v Ústeckém kraji. První sladké plody mohli lidé začít trhat už před několika dny u Nemilkova u Mostu.

Zemědělské družstvo Sady Louny, které pole s jahodníky obhospodařuje, nyní oznámilo, že se v pátek 3. června otevírá druhý samosběr vedle Žiželic u Žatce u sjezdu na D7. „Další samosběr (Chomutov) budeme otevírat pravděpodobně v průběhu příštího týdne,“ sděluje družstvo.

Samosběr u Nemilkova je otevřený od 7 do 19 hodin každý den. U Žiželic se otevírá v 7.30 a končí rovněž v 19 hodin. Cena za kilogram samosběru je shodná: 69 korun za kilogram jahod.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru