V Ústí pokračuje modernizace veřejného osvětlení
Ilustrační foto: Petr Sochůrek
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – Modernější veřejné osvětlení bude mít metropole Ústeckého kraje. Společnost ELTODO-CITELUM, která zajišťuje jeho správu, provoz a údržbu, provádí jeho obnovu.

Mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová uvedla, že do obnovy zařízení veřejného a slavnostního osvětlení města Ústí nad Labem byly v roce 2016 v souladu se schváleným business plánem vloženy finanční prostředky a provedeny práce v objemu sedm milionů korun. „V letošním roce bude činnost společnosti ELTODO-CITELUM vycházet ze schváleného plánu obnovy veřejného osvětlení a na základě tohoto plánu bude proinvestováno 7 milionů Kč bez DPH,“ doplnila mluvčí.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru