U jezera Milada někdo naboural auto a ujel, policie hledá svědky
Foto: Policie ČR
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Policisté vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo v úterý 18. července v době mezi půl šestou a sedmou hodinou odpolední na parkovišti u jezera Milada ze směru od Předlic. Dosud neznámý řidič tu naboural zaparkované vozidlo Škoda Rapid bílé barvy a z místa dopravní nehody ujel.

"Na místě majiteli ani nezanechal na sebe kontakt a ani tuto dopravní nehodu neoznámil na policii. Při nehodě došlo k poškození levého boku vozidla. Policisté žádají všechny svědky této dopravní nehody, aby se přihlásili na linku 158 nebo v době od 7.00-15.00 hodin na Dopravním inspektorátu v ulici Horova 5 v Ústí nad Labem," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

2407nehodausti

Foto: Policie ČR

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru