Foto: Petr Sochůrek
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – O pořádný rozruch se ve středu 10. července postaral muž, který se na Mírovém náměstí začal sebepoškozovat. U jeho záchrany kromě záchranářů zasahovali policisté i strážníci.

„Muž musel být i resuscitován. Ve velmi vážném stavu byl převezen do ústecké nemocnice,“ uvedla k zásahu mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová.

Prokop Voleník, mluvčí ústeckých záchranářů doplnil, že k události došlo krátce po třinácté hodině. „Resuscitace ale byla úspěšná. Poděkování patří policistům, kteří poskytli první pomoc při zástavě masivního zevního krvácení,“ uvedl Prokop Voleník.

Tvořte i vy s námi zpravodajství z Ústecka. Náměty - fotografie, videa s popisem, texty - nám můžete zasílat na WhatsApp: 737 058 283, pomocí zprávy na sociální síti a e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru