Foto: archiv města Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Zkazil vám nedostatek sněhu pobyt na horách během jarních prázdnin? Rozhodně nemusíte být smutní. I Ústí nad Labem má v těchto dnech co nabídnout.

Co třeba koupání ve venkovním bazénu? Zdá se vám to začátkem března nemožné? Ne na a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">k"upališti Brná. Termální voda zde má příjemných 26 °C a areál je otevřen za každého počasí. Využít navíc můžete temperovanou odpočívárnu a saunu. Pokud by vám přeci jen spíše vyhovovalo vnitřní koupání, navštivte a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">M"stské lázně, kde si můžete bazén s vířivkou rezervovat jen pro sebe. Plaveckou dráhu pro sebe nebo pro své přátelé si můžete také zamluvit v a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">P"aveckém areálu Klíše. Zde se rovněž nabízí možnost zahrát si francouzskou společenskou hru Pétanque. 

Na jarní prázdniny je připravená i a title="Odkaz se otevře v novém oně" h" r">Z"o Ústí nad Labem, která si pro děti připravila Ptačí stezku. Úkolem je najít 25 dřevěných maket ptáků rozmístěných v areálu zoo a vyluštit křížovku. Nechybí samozřejmě lákavé odměny. Pozornosti dětí jistě neujdou ani gepardí čtyřčata, která se čile prohánějí ve svém výběhu. 

Dětské návštěvníky očekávají také v a title="Odkaz se otevře v novém okě" h" r">M"zeu města Ústí nad Labem. Od úterý do čtvrtka je možné zavítat do tvořivé dílny nebo si užít hravé aktivity o přírodě probouzející se ze zimního spánku. Propásnout byste neměli ani středeční komentovanou prohlídku výstavy MY LOMY určenou hlavně dětem. 

Dobrou volbou je vždy návštěva volnočasového areálu výletního zámečku Větruše, kam vás z OC Forum vyveze každou čtvrthodinu lanová dráha. Děti se vydovádí v přírodním či zrcadlovém bludišti nebo na dětském hřišti. Ty odvážnější mohou vystoupat do vyhlídkové věže a užít si jedinečný pohled na Labské údolí. 

a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">Z"mní stadion Ústí nad Labem pořádá kromě pravidelného nedělního bruslení také mimořádné středeční. Slunečné dny také přímo lákají k projížďce na kole po Labské stezce. V a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">C"klocentru města Ústí nad Labem půjčují horská kola, elektrokola i třeba koloběžky. Zahálet nenechte ani své turistické boty. Ústí nad Labem a jeho okolí je protkáno řadou turistických či naučných stezek. Vyrazit můžete na jeden z mnoha vodopádů nebo na některou z rozhleden a vyhlídek. 

A jak si jarní prázdniny užít výhodně a jednoduše? Se zvýhodněným balíčkem vstupenek a title="Odkaz se otevře v novém okně" h" r">T"cketPack+. S více než 40% slevou navštívíte zoologickou zahradu, městské muzeum, zrcadlové bludiště na Větruši i se svezením lanovkou a Plavecký areál Klíše. Užít si také můžete skvělé bonusy u partnerů poskytujících služby v oblasti gastronomie a sportovního vyžití. 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru