Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V pátek 23. února v 7:35 byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Moskevská, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, která operátorovi nahlásil, že v místním parku leží nahý, velmi mladý muž.

Při příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se na místě nachází dvě neznámé osoby, které leží ve křoví. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o šestnáctiletého mladíka a čtrnáctileté děvče, na které zřejmě zapůsobil příchod jara a oni tuto chvíli zasvětili lásce. Při spatření hlídky si oba oblékli spodní prádlo a snažili se místo opustit.

Hlídka pojala podezření, že zde tyto dvě osoby zde souložily a vzhledem k věku dotyčné, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, z důvodu podezření ze spáchání trestného činu. Ta si také oba aktéry od strážníků převzala a k dalšímu šetření.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru