Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V pátek 16. února v půl druhé odpoledne byla na žádost operačního střediska městské policie provedena kontrola ulice Svojsíkova, odkud na tísňovou linku městských strážníků telefonoval oznamovatel, který operátorovi nahlásil, že ve zmiňované ulici upadl na zem muž, který se při pádu zřejmě zranil a on jej nemůže bez cizí pomoci sám ze země zvednout.

Strážníci na místě zjistili oznamovatele i zraněného muže vyššího věku, který dle jeho slov upadl na nerovném terénu, když přecházel silnici. Dotyčný se podle vyjádření oznamovatele při pádu udeřil do hlavy a dále si stěžoval na bolest pravého zápěstí. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána zdravotní záchranná služba, která si seniora od strážníků převzala a odvezla do Masarykovy nemocnice k vyšetření.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru