Ilustrační foto: CC0
Ústí nad Labem

Ústecký kraj – Ranní mrazíky překvapily hned dva řidiče osobních aut, kteří se vydali na cestu na Chomutovsku. Cesta do zaměstnání pro ně předčasně skončila na silnici I/13 v Chomutově v blízkosti sjezdu k zooparku.

„Dvě nehody jsme měli hlášeny krátce po sobě před osmou hodinou ráno. Vlivem námrazy nezvládl řízení řidič osobního vozu, s nímž skončil na střeše v příkopu vedle silnice. Na místo byla přivolána záchranná služba," potvrdila policejní mluvčí Miroslava Glogovská a dodala, že policisté na místo přivolali i sypače, aby namrzlý úsek ošetřil.

Jen o kousek dál skončil druhý vůz ve svodidlech. Na místo byla již přivolána odtahová služba. „Nabádáme řidiče ke zvýšené opatrnosti," dodává policejní mluvčí.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru