Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V pondělí 27. listopadu 2023 v době od 17:00 do přibližně 20:30 hodin proběhne v areálu Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem plánovaná odstávka elektrické energie ze strany ČEZ distribuce.

Vzhledem k zajištění části provozu nemocnice z náhradních zdrojů je nutné v uvedeném čase omezit akutní péči. Omezení se dotkne především pohotovostních služeb dospělých i dětských pacientů.

Akutní případy bude zdravotnická záchranná služba dle domluvy odklánět do okolních nemocnic.

Omezit je nutné v době odpojení v areálu ústecké nemocnice také pohyb všech osob, včetně návštěv. „Prosíme pacienty, aby v době výpadku setrvali na oddělení a jejich návštěvy, aby nemocnici opustili před plánovaným začátkem odstávky. Pacienty i návštěvníky prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení,“ uvedl ředitel Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem MUDr. Aleš Chodacki.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru