Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V úterý 14. listopadu v ranních hodinách došlo v Tovární ulici v Ústí nad Labem ke třem dopravním nehodám. Policisté v současné chvíli odklání dopravu.

„Ač je to neuvěřitelné, v jednu chvíli došlo ke třem dopravním nehodám. V prvním případě došlo ke střetu chodce se skútrem. V druhém případě narazil autobus do dopravní značky a ve stejnou chvíli došlo u čerpací stanice ke srážce dvou osobních vozů," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru