Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Koncem minulého týdne byl proveden výjezd strážníků ze skupiny operačního zákroku do obvodu Severní Terasy, odkud na tísňovou linku městské policie telefonoval oznamovatel, který operátorovi nahlásil, že nutně potřebuje otevřít byt svého otce, který si byt zabouchl a on má obavy o jeho zdraví.

Na místě bylo zjištěno, že se jedná o byt otce oznamovatele, který s největší pravděpodobností leží za dveřmi a nemůže se zvednout. Dotyčný s hlídkou komunikoval zřetelně, ale zmateně. Žádné bolesti nehlásil. Hlídka zkusila otevřít dveře pomocí sady na otvírání zámků, ale dveře byly zevnitř zamčené.

Vzhledem k tomu, že muži uvnitř nehrozilo bezprostřední nebezpečí ohrožení života, bylo oznamovateli doporučeno přivolat zámečníka, aby nedošlo k poničení dveří. Přivolaný zámečník za asistence hlídky strážníků odvrtal zámek a hlídka následně otevřela dveře. Muž ležel za dveřmi na zemi a vůbec netušil kde je a co se stalo.

Z tohoto důvodu byla na místo přivolána zdravotní záchranná služba, která následně muže převezla do Masarykovy nemocnice k zdravotnímu vyšetření. Strážníci vylomenou vložku vyměnili za novou a oznamovateli předali klíče.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru