Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V odpoledních hodinách 44letá žena volala o pomoc na linku 158 s tím, že jí přítel bije a že se to stupňuje. Na místo ihned vyjela hlídka oddělení hlídkové služby. Na uvedené adrese kontaktovala poškozenou ženu, která se schovávala u sousedů, odkud i volala, protože jí přítel vzal telefon.

Policisté v těchto případech musí být vždy velmi opatrní. Ptali se ženy, zda je muž ozbrojen. Žena uvedla, že má v bytě sekeru. Policisté ve dveřích bytu, které byly otevřené, muže vyzvali, aby vyšel ven. Muž výzvu uposlechl a vyšel ven. Následně byl zadržen a převezen do policejní cely. Policisté u muže naměřili přes 3 promile alkoholu v dechu.

"Zraněná žena s četnými pohmožděninami byla převezena na ošetření do nemocnice. V současné době je tento agresor stíhání pro trestný čin Týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což mu v případě prokázání viny před soudem hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od 2 do 8 let," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru