Ilustrační snímek

Ústí nad Labem – Dopravní policie v Ústí zná totožnost mladíka jedoucího na skateboardu po silnici na rušné Masarykově ulici. Strážci zákona po muži pátrali kvůli porušení silničního zákona.

„Všem děkujeme za spolupráci. Muže máme ztotožněného,“ poděkovala v diskuzi na sociální síti jedna z ústeckých dopravních policistek.

„Pro bližší informace k pátrání si prosím zavolejte v pondělí,“ reagovala na dotaz redakce e-ústí.cz mluvčí krajské policie Ilona Gazdošová.

Podle zjištění redakce e-ústí.cz jde o dospělého mladého muže, kterého již ústecká policie kontaktovala a je předvolán k podání vysvětlení. Skateboardista je z hlediska silničního zákona chodec a na silnici nemá co dělat. Muž si tak kromě popularity na internetu vyslouží i pokutu, o které rozhodne přestupková komise.

https://www.e-usti.cz/zpravy/usti-nad-labem/137320-na-silnici-nema-co-delat-dopravni-policie-patra-po-skejtakovi-na-fotografii

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru