Bachyně u základní školy opakovaně útočila na hlídku strážníků, zvíře musel odstřelit myslivec
Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V pátek 1. září v 6:42 telefonovala na tísňovou linku městské policie oznamovatelka, která operátorovi sdělila, že v ulici SNP u základní školy mají na pozemku divoká prasata a zaměstnanci nemůžou vstoupit do školy.

Na místo byla vyslána hlídka strážníků ze skupiny operačního zákroku, která se pokusila divočáky z pozemku vyhnat, což se jí nepodařilo, jelikož bachyně na hlídku opakovaně zaútočila. Z těchto důvodů byl na místo přivolán myslivec z příslušného mysliveckého sdružení, který provedl odstřel. Než dotyčný myslivec provedl samotný odstřel, zajistili strážníci místo odstřelu proti vstupu nepovolaných osob. Po odstřelu pomohly hlídky strážníků myslivci s odklizením zvěře.

0309prasekz2

0309prasekz3

Foto: MP Ústí nad Labem

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru