OPRAVDU SE STALO: Zloděje pomohl dopadnout Bobík ze Čtyřlístku
Foto: redakce
Ústí nad Labem

Teplicko - O uplynulém víkendu došlo na Duchcovsku ke krádeži elektrické tříkolky v hodnotě 15 tisíc korun. Majitel oznámil na linku 158, že si dal ve své pergole přes noc nabíjet elektrickou tříkolku včetně klíčků. Když se šel ráno podívat, tříkolka v pergole nebyla.

Na místo vyjela hlídka policistů z duchcovského obvodu včetně kriminalistického technika. Ten na místě zajistil několik stop. O den později policisté zloděje vypátrali. Je jím 23letý recidivista, který navíc tuto krádež spáchal v podmínce. Přišlo se na něj tak, že byl policisty zadržen u jiné krádeže a prozradil ho přívěsek z klíčů v podobě pohádkové postavy Bobíka ze Čtyřlístku, který měl u sebe. Ten totiž původně visel na klíčích odcizené elektro tříkolky.

"Následným výslechem bylo zjištěno, že tříkolku se pokusil neúspěšně prodat. Poté, co se mu to nepodařilo, jí věnoval svému otci. Ten si jí však dlouho neužil, neboť mu jí policisté obratem odebrali a vrátili zpět majiteli. Ve zkráceném přípravném řízení bylo zloději sděleno další podezření z krádeže a porušování domovní svobody," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru