Vraha malého chlapce poslal soud do vazby
NA PIETNÍ MÍSTO NOSÍ LIDÉ SVÍČKY I HRAČKY. FOTO: REDAKCE
Ústí nad Labem

Most – Soud během dnešního stání poslal Michala P. obviněného ze zabití malého chlapce do vazby. K tragické události došlo v Mostě v ulici Rozmarýnová v sobotu 27. května.

Soudce tak rozhodl na základě podnětu vyšetřovatele a návrhu státního zástupce o vzetí obviněného do vazby. Michal P. je stíhán pro spáchání trestných činů usmrcení z nedbalosti, nebezpečného vyhrožování a ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu.

K usmrcení dítěte došlo při hádce biologického otce dítěte a přítele matky. Ten chtěl napadnout svého soka, nožem však trefil do krku nevinné dítě, které zranění podlehlo. Výpovědi svědků incidentu si můžete přečíst ZDE

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru