Tři zmařené životy, jeden těžce zraněný a škoda přes 14 milionů. Takový byl minulý týden na silnicích v kraji
Tragická nehoda u Sulce. Foto: HZS Ústeckého kraje
Ústí nad Labem

Ústecký kraj - Policisté oznámili ve svém pravidelném týdenním přehledu, jaký byl uplynulý týden na silnicích v Ústeckém kraji. Došlo v něm ke 207 dopravním nehodám a haváriím, během kterých byly usmrceny tři osoby. Těžce zraněna byla jedna osoba a devětatřicet osob se zranilo lehce. Hmotná škoda byla odhadnuta na 14 593 000 korun.

Počet nehod v jednotlivých okresech byl následující: Děčín – 16, Chomutov – 28, Litoměřice – 25, Louny – 41, Most – 11, Teplice - 36, Ústí nad Labem – 46 a dálniční oddělení Řehlovice zaznamenalo 4 dopravní nehody.

Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 88 případech. Ve 26 případech bylo příčinou nedání přednosti v jízdě a ve 31 případech nepřiměřená rychlost. Pod vlivem alkoholu bylo 10 účastníků dopravních nehod.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru