Do konce března je v informačním středisku k vidění prezentace nového vizuálu města
Foto: Město Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Ještě do konce března bude v Informačním středisku města Ústí nad Labem k vidění představení nového vizuálu města.

Již téměř měsíc si mohou nejen občané města prohlédnout v Informačním středisku města Ústí nad Labem (Mírové náměstí 1/1, Palác Zdar) představení nové vizuální identity. Součástí výstavy je rovněž box, do kterého je možné vyjádřit svůj názor a odnést si některý z nových propagačních předmětů.

Postřehy k novému logu jsou zatím různorodé a převážně pozitivní. Přijďte napsat své mínění i vy. Výstava spolu s boxem pro názory příchozích bude v informačním středisku umístěna až do 31. 3. 2022.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru