Bezdomovkyně obtěžovala lidi v ústecké nemocnici
Bezdomovkyně v nemocnici. Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Na žádost operačního střediska městské policie byl ve čtvrtek proveden výjezd strážníků do objektu Masarykovy nemocnice. Lidi tam měla obtěžovat bezdomovkyně - známá firma.

Na tísňovou linku městských strážníků telefonoval zaměstnanec nemocnice, který operátorovi sdělil, že se po areálu pohybuje bezdomovkyně, která svým chováním obtěžuje jak zaměstnance nemocnice, tak kolemjdoucí pacienty. "Strážníci na místě zjistili, že se jedná o známou bezdomovkyni Ivanu G. (1962), kterou po řádném poučení, jako každý druhý den, vykázali z nemocničního objektu," uvedl Jan Novotný z ústecké městské policie.

0206bezdomovkyne2

Foto: MP Ústí nad Labem

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru