Ilustrační foto
Co se chystá

Ústecko - Milí běžci a běžkyně, s radostí oznamujeme, že jsou otevřeny registrace na oblíbený běžecký závod Trmická desítka, který se bude konat v sobotu 7. září 2024 v Trmicích.

 Připravte se na zážitek, který vás zavede až k legendárnímu pomníku Přemysla Oráče ve Stadicích a zpět. Trasa je známá svou krásou a výzvou, kterou představuje pro běžce všech úrovní. Nezapomeňte, že čím dříve se zaregistrujete, tím nižší budete mít startovné, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve, abyste si zajistili účast na tomto vzrušujícím podniku. Těšíme se na vaši účast a na to, že společně překonáme každý kilometr této ikonické desítky!
 
Registrace je otevřena na internetových stránkách www.trmickadesitka.cz

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru