Foto: Město Ústí nad Labem
Co se chystá

Ústí nad Labem - Rada seniorů statutárního města Ústí nad Labem a Zdravé město Ústí nad Labem zvou opět po roce ústecké seniory k zapojení do jubilejního 10. ročníku štafetového plavání pod názvem „Přeplavme svůj La Manche“.

Netradiční závod, který se uskuteční od 1. do 29. 2. 2024, pravidelně vyhlašuje organizace Senzační senioři (SenSen). Tak jako vždy nejde o závod v pravém slova smyslu, senioři nebudou soutěžit mezi sebou, ale sami se sebou. Cílem je uplavat za jediný měsíc co nejvíc kilometrů a společnými silami pokořit hranici 34 km. 

Soutěžící mají v průběhu celého měsíce vymezen prostor v bazénech v Městských lázních a v Plaveckém areálu na Klíši takto:

  • Městské lázně: čtvrtek a pátek 8:00 - 9:00
  • Plavecký areál Klíše: pondělí až čtvrtek 12:00 - 14:00

Účastníci od 65 let mají v těchto dnech a časech vstup zcela zdarma. Datum, jméno a uplavané vzdálenosti je třeba čitelně zapisovat do knih, které budou na místech k dispozici.

Nejlepší plavce slavnostně vyhlásíme a oceníme během Setkání seniorů u příležitosti Mezinárodního dne žen v Domě kultury 15. 3. 2024. 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru