Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - V úterý 3. října v krátce před půl šestou odpoledne byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do Městských sadů, kde se dle oznamovatele měla nacházet na zemi ležící žena.

Strážníci po příjezdu na místo ženu probudili a požádali ji o prokázání totožnosti. Ověřením přes základní registr obyvatel strážníci zjistili, že dotyčná se nachází v celostátním pátrání Policie ČR. Dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu nebyla žena schopna vykonat. Z těchto důvodů byla hledaná na žádost policistů převezena na obvodní oddělení Policie ČR – Město, kde byla předána službukonajícímu policistovi.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru