O víkendu si dopřejte dravce, Tomáše Linku i tajemné sklepení
Ilustrační foto
Co se chystá

Krupka – Město Krupka pořádá o nadcházejícím víkendu tradiční Mariánské poutní slavnosti. Hojně navštěvovaná akce, která každoročně přiláká stovky zvědavců z širokého okolí, se letos koná v sobotu 9. a v neděli 10. září, vždy od 13 hodin. Program se bude odehrávat na hlavní scéně, postavené na Mariánském náměstí, dále v prostoru před základní uměleckou školou a ve sklepení u krupské radnice.

Programová nabídka je velmi pestrá a měla by oslovit různé generace i příznivce rozličných žánrů a stylů. V sobotu se například na hlavní scéně představí Martina Balogová, George Michael Band, Petr Rezek nebo skupina Holki s kapelou. Na vedlejší scéně se rozvlní těla tanečnic ze souboru Srdcové eso, rozjedou to šermíři ze skupiny Bohemia Fénix a přitáhnout pozornost by měly i zajímavé aktivity v projektu Agentury Dance Mission s názvem Tajemný život v bohosudovském sklepení.

V neděli nabídne hlavní scéna české countryové hvězdy Tomáše Linku nebo Pavlínu Jíšovou. Na vedlejší scéně se můžete nechat unést krásou létajících dravců, hravostí a umem kejklířů nebo odvahou a mrštností šermířů. Po oba dny se děti dostatečně vyřádí na pouťových aktrakcích, chybět nebudou lákadla v podobě stánků, občerstvení, ukázky tradičních řemesel, hry pro děti, nebo tvořivé dílničky.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru