Krajem projede stovka historických kabrioletů a vozů kupé
Ilustrační foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Teplicko, Mostecko – Milovníci historických automobilů by měli zbystřit. V sobotu 17. června projede po půl druhé odpoledne směrem od Lomu na Osek a Hrob cca stovka nablýskaných kabrioletů a kupé v rámci CC Rallye Sachsen.

Účastníci známé německé automobilové akce překročí hranice v Českém Jiřetíně a odtud se vydají směrem na Klíny – Mníšek v Krušných horách – Janov – Litvínov – Most – Braňany – Lom – Osek – Háj u Duchcova – Hrob – Mikulov a Cínovec.

Stěžejními zastávkami na trase závodu budou na českém území Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově a Autodrom Most. Ostatními jmenovanými lokalitami budou historické kabriolety a vozy kupé jen projíždět. Závody CC Rallye Sachsen spojené s přehlídkou historických vozů mají v Německu u diváků i závodníků velkou oblibu. Pořádané jsou od roku 2016.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru