NENECHTE SI UJÍT: Na Větruši přivítají jaro. Na co se můžete těšit?
Ilustrační foto
Co se chystá

Ústí nad Labem - Čtvrtá dubnová sobota bude patřit hlavně dětem. Oddělení cestovního ruchu Magistrátu města Ústí nad Labem pro ně připravilo skvělé odpoledne na Větruši, během kterého se nebudou ani chvilinku nudit.

Na všechny dobrodruhy čeká turistická soutěž se čtyřmi stanovišti v okolí Větruše a kvíz s názvem "Staň se průzkumníkem přírody", který bude pod taktovkou městského muzea. Odměnou pro úspěšné řešitele budou zajímavé ceny.

Neméně zábavné budou rovněž doprovodné aktivity. Ve 14:00 zahraje svou pohádku Sváťovo dividlo a v 16:00 se představí Divadlo Krabice Teplice. Zaskotačit si děti mohou na nafukovacích atrakcích v zadní části parkoviště a jarní atmosféru doplní živá zvířátka z Adélčina dvorečku.

Na vyhlídkové terase bude k dispozici několik prodejních stánků, občerstvení zajistí Hotel & restaurant Větruše nebo Městské služby ve stánku na dětském hřišti. V tento den rovněž budete moci využít sportoviště s 10% slevou.

POZOR! Na místě bude velice omezený počet parkovacích míst. Využijte proto jiný způsob dopravy (pěšky, na kole nebo lanovou dráhou).

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru