V Ústí se chystá pátý ročník oblíbeného Ústeckého masopustu
Zdroj: www.usti-nad-labem.cz
Co se chystá

Ústí nad Labem - Oblíbený Ústecký masopust se opět uskuteční na Lidickém náměstí, a to v sobotu 18. února od 9 do 15 hodin. Akce je pro celou rodinu. Užijte si zábavný den plný legrace a přijďte v masce.

Neodmyslitelný masopustní průvod odstartuje tentokrát od KOLOcafé (na Labské stezce u Benešova mostu). Sraz účastníků bude probíhat od 11:00, samotný průvod na Lidické náměstí vyrazí v 11:15. Čekání zpříjemní vystoupení a kejklířské představení chůdařů, kteří nebudou chybět ani v průvodu.

Na Lidickém náměstí budou od 9:00 připraveny stánky s tradičními zabíjačkovými i jinými specialitami. O začátek programu (po příchodu průvodu) se postará divadelní soubor Mladá scéna, který předvede tradiční věšení basy. Na děti i dospělé čeká řada soutěží a her. Těšit se můžete na oblíbené klání v pojídání chleba se sádlem, vybírat budeme i nejchutnější jitrnici. Pro děti bude připravena tvůrčí dílnička, odkud si odnesou originální masku na obličej. Masopustní náladu doplní také živá zvířátka z Adélčina dvorečku. Hezkou vzpomínkou bude originální fotka z tematického fotokoutku.

0902masopustkz

Zdroj: www.usti-nad-labem.cz

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru