V Chrámcích se budou ochutnávat vína vyrobená v posledních 21 letech a také tam chystají prohlídky
ilustrační foto
Co se chystá

Chrámce - Máte rádu víno a zajímá vás, jak to v tradičním českém vinařství chodí, či chcete ochutnat více vín a vybrat si to pro vás pravé? Navštivte Den otevřených dveří Českého vinařství Chrámce.

Brány svého vinařství otevřou v Chrámcích v sobotu 21. května v době od 8 do 18 hodin. V průběhu tohoto víkendového dne budete mít možnost ochutnat všechna vína vyrobená v Českém vinařství Chrámce za posledních 21 let.

Čeká vás také prohlídka vinařství s průvodcem, teplé i studené občerstvení, uzeniny, sýry, opékání buřtů na zahradě a děti se můžou těšit na hledání pokladu a další hry.

Parkování před firmou a vstup do vinařství bude zdarma. Další informace se dozvíte na telefonech 603 383 846 a 775 024 025 nebo na webových stránkách Českého vinařství Chrámce https://www.ceske-vinarstvi.cz/cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/CeskeVinarstviChramce/?ref=hl.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru