Sokolovsko - V rámci mezikrajské spolupráce zasahují hasiči z Ústeckého kraje v Karlovarském kraji u rozsáhlého požáru skládky pražců v Tisové u Sokolova. Jedná se o velký rozsah, vyhlášený je III. stupeň požárního poplachu. Požár je viditelný z velké dálky, stejně tak vysoký sloupec kouře.

Hasiči se primárně zaměřují na ochranu okolí a zabránění šíření požáru. S ohledem na rozsah je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o dlouhodobý zásah. „Při hašení je nutné časté střídání hasičů, s ohledem na podmínky na místě dochází k častému přehřátí zasahujících. S ohledem na množství hořícího materiálu lze předpokládat dlouhotrvající zásah. Zvažuje se v sobotu dopoledne povolat letecké hašení,“ uvádí na svých stránkách Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.

2608 pozar

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru