Slovan i přes dobrý vstup do utkání v Havířově padl
Zdroj: www.slovanusti.cz
Sport

Havířov - I když do začátku zápasu šel Slovan v plném nasazení, tak na Havířov nestačil. V první třetině se Ústí povedlo vstřelit dva góly a tím si vytvořit náskok, ale to Havířov nezaskočilo, ba naopak ostatní dvě třetiny dirigovali tempo hry a vstřelili šest gólů.

Žlutomodří se ještě snažili poslední třetinu vytvořit nějaký tlak, ale dali jen jeden gól. A tak Slovan domů nepřivezl žádný bod.

 

Havířov - Ústí nad Labem 6:3 (0:2, 3:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 21. Veselý (Rehuš), 32. Seman (Veselý, Rehuš), 35. Gřeš (Veselý, Pořízek), 45. Veselý (Rehuš, Bořuta), 46. Bořuta, 60. Veselý (Rehuš, Gřeš) - 16. Merta (Vrdlovec), 16. Severa (Volf), 41. Volf (Severa). Rozhodčí: Šutara, Obadal – Konvička, Gančarčík. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 1 003. Střely na branku: 26:15. Průběh utkání: 0:2, 3:0, 3:1.

AZ RESIMODO Havířov: Bláha – Matai, Chroboček, Rutar, Houdek, Mrowiec, Bořuta, Dudek – Rehuš (A), F. Seman (A), R. Veselý – L. Bednář, Haas, Jergl – Kotala (C), Pořízek, Gřeš – Pawliczek, Mastič, Bambula

HC Slovan Ústí nad Labem: Groh – M. Vágner (C), M. Zdvořáček, Březák, M. Jandus, Hes, Weinhold, Mert – D. Merta, Vrdlovec (A), Chrpa – Melka (A), L. Volf, Severa – Davídek, T. Jandus, Jícha – Tůma, Planý

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru