Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Libouchec - Hejtman Oldřich Bubeníček na základě pozvání od představitelů Nadačního fondu CHAVERIM navštívil obnovený zámek v Libouchci. Majitel zámku a zároveň předseda Správní rady tohoto nadačního fondu Vladimír Černil obnovil zámek z ruin i za pomoci dotačních titulů Ústeckého kraje na obnovu kulturních památek.

Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček se před prohlídkou zámku krátce seznámil s činností Nadačního fondu CHAVERIM, který se zabývá záchranou a obnovou památek a historických tradic na území regionu. Hejtman po prohlídce ocenil aktivity majitele zámku a předsedy Správní rady Nadačního fondu CHAVERIM pana Vladimíra Černila, který skloubil své podnikatelské aktivity s ušlechtilou věcí - obnovou kulturních památek.

Setkání a prohlídky se zúčastnili rovněž další členové vedení Nadačního fondu CHAVERIM, Michael Lichtenstein, předseda Židovské obce Teplice, Tomáš Kraus, tajemník Federace Židovských obcí ČR a Tomáš Jarolím, člen správní rady nadačního fondu. Více na http://www.zameklibouchec.cz.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací