Úterý 22. červen 2021
Svátek má Pavla

Litoměřice - Ve dnech 13. - 21. 9. 2019 bude probíhat tradiční výstava Zahrada Čech. Největší výstava svého druhu nejen na severu Čech zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody, se bude konat tradičně na litoměřickém výstavišti.

Statutární město Ústí nad Labem se zde bude prezentovat prostřednictvím oddělení cestovního ruchu na stánku ve spolupráci s Ústeckým krajem a Destinační agenturou České středohoří, o.p.s. a nabídne tak návštěvníkům tipy na výlety po městě a regionu, místní produkty a zajímavosti.

Jak uvádí pořadatel, motto výstavních expozic v tomto roce zní: „Přijela k nám pouť“. Klasické expozice zeleniny, ovoce i květin budou doplněny o pouťové prvky. Těšit se budou moci návštěvníci na dřevěný kolotoč, střelnici, lodičky, kolo štěstí a další. Během výstavy vystoupí František Nedvěd, Jaroslav Uhlíř, Yvetta Blanarovičová a mnoho dalších.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací