Sobota 19. říjen 2019
Svátek má Michaela

Děčín, Ústí nad Labem - S cílem podpořit třídění a recyklaci baterií projíždí Českou republikou Recyklojízda. Dnes měla 2 zastávky v Ústeckém kraji (v Děčíně a Ústí nad Labem). Ve středu 19. června zavítá do Teplic, Litvínova a Mostu. A ve čtvrtek 20. června ji čekají poslední dvě zastávky v Ústeckém kraji, a to v Chomutově a Kadani.

V Děčíně měla Recyklojízda krásné setkání se žáky ZŠ Komenského, ZŠ Dr. M. Tyrše a ZŠ Svět. Děti byly výborné. O třídění baterií toho věděly opravdu hodně. Přinesly Recyklojízdě také baterie. Bylo jich přes 50 kg. Za týmem Recyklojízdy přišel i náměstek primátora Jiří Anděl. Převzal si krabičky na třídění baterií pro občany. Děti ze ZŠ Komenského pak Recyklojízdu na koloběžkách doprovodily na další cestu.

1906recyklojizda2

Děti ze základních škol nejsou líné a třídí baterie

V Ústí nad Labem se Recyklojízda před magistrátem potkala s náměstkem primátora Tomášem Vlachem a starostou městského obvodu Severní Terasa Jaroslavem Šimanovským. Ti předali Recyklojízdě certifikát na baterie, které pro Recyklojízdu vytřídili občané Ústí. Pohovořili společně o významu třídění a recyklace baterií. Členové týmu Recyklojízdy rozdávali krabičky na třídění baterií kolemjdoucím Ústečanům.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací