Pondělí 23. září 2019
Svátek má Berta

Ústecko - Ústecko bývá pravidelným cílem řady zahraničním press tripů (organizovaných cest novinářů), které jsou zpravidla v režii agentury CzechTourism a Ústeckého kraje. Díky svému přírodnímu potenciálu a kulturním památkám s řadou unikátů je Ústí nad Labem společně s jedinečnou Portou Bohemicou, Labskou stezkou, Českým středohořím, blízkými Krušnými horami a Českým Švýcarskem velmi oblíbené.

V květnu 2019 navštívil Ústecko v rámci své tiskové poznávací cesty zástupce Německého rozhlasu až z Berlína. Výsledkem jeho návštěvy a osobního poznání regionu by měla být reportáž s tématem "Víkendový výlet z Berlína" nejen o památkách, ale také o gastronomii a vinařství.

Oddělení cestovního ruchu ústeckého magistrátu zajistilo prohlídku města a představilo mu tak ty nejvýznamnější dominanty, aktuální trendy v rozvoji města, ale také volnočasové možnosti a několik lokálních rarit. Kromě Ústí nad Labem byly na programu návštěvy atraktivity jako Zámecké vinařství JOHANN W v Třebívlicích, město Mělník a plavba po Labi.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací