Pondělí 25. březen 2019
Svátek má Marian

Ústí nad Labem – Necelé dvě stovky nehod, k nimž byli přivoláni policisté, se odehrály během minulého týdne na silnicích Ústeckého kraje. Těžce zraněno při nich bylo pět lidí, dalších 36 účastníků vyvázlo z nehody s lehkým zraněním.

Informovala o tom Šárka Poláčková, mluvčí Policie ČR pro Ústecký kraj. „Policisté dokumentovali a vyšetřovali 189 dopravních nehod. Hmotná škoda byla odhadnuta na 6,9 milionu korun,“ upřesnila. 
V samotném okrese Ústí nad Labem se na běžných silnicích odehrálo 39 nehod, což byl nejvyšší počet ze všech sedmi okresů, které tvoří Ústecký kraj. Další tři nehody se udály ještě také na dálnici.

Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti v jízdě, nepřiměřená rychlost a nesprávné předjíždění. „Sedm účastníků dopravních nehod bylo pod vlivem alkoholu,“ uvedla policistka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací