Pondělí 25. březen 2019
Svátek má Marian

Ústí – Čistotu kolem popelnic, kontejnerů a dalších míst určených na domovní odpad, kontrolovali strážníci městské policie v pondělí večer při preventivní bezpečnostní akci. Zastihli také sedm lidí, kteří se v odpadcích přehrabovali. Jeden muž si chtěl dokonce odvézt kontejner o kus dál a tam si z něj udělat místo k přespání.

Strážníci se zaměřili na čistotu ve vytipovaných částech města a na lidi, především bezdomovce, kteří často odpadky při svém prohledávání vyhazují z kontejnerů na zem.

„Zjistili jsme postupně sedm lidí, kteří se přehrabovali ve sběrných kontejnerech a na zemi po nich zůstal nepořádek. Všichni byli napomenuti a museli místo uklidit. Pak je strážníci z lokality vykázali,“ informoval Jan Novotný, mluvčí Městské policie Ústí nad Labem.

Jeden z mužů dokonce zkoušel odtlačit sběrný kontejner na jiné, klidnější místo, kde v něm plánoval přespat. „I tento muž musel všechno vrátit do původního stavu,“ sdělil Jan Novotný. Kontroly ve městě podle něj budou dál pokračovat.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací