Úterý 25. září 2018
Svátek má Zlata

Ústí nad Labem – Policie České republiky v úterý 14. listopadu na svých webových stránkách zveřejnila zásah proti pěstitelům marihuany, který provedla v minulém týdnu v Ústí nad Labem. Jako místo realizace uvedla Olšinky. Lidé začali v internetových diskuzích místo události a obrazové záznamy zpochybňovat. Redakce E – Ústí.cz požádala o upřesnění.

Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová k námitkám čtenářů uvedla, že v jeden čas probíhaly dva zásahy v Ústí nad Labem. „Hlavním místem realizace však byly Olšinky,“ reagovala policistka. 

Čtenáři rovněž zpochybňovali počet zajištěných rostlin marihuany. „Kamerový záznam je pouze z jedné akce,“ dodala Veronika Hyšplerová.

 

 

Čtenáři, posílejte nám náměty na zprávy z Ústí. Náš e-mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte zpráv naší facebookové stránky. My vámi zaslaný podnět prověříme a o výsledku vás budeme informovat.

 

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací