Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Chlumec - Počátkem týdne kolem jedenácté hodiny v noci chlumečtí policisté na Ústecku pronásledovali dalšího opilého řidiče za volantem. Nyní zveřejnili video z honičky.

Na začátku 33letý řidič vozidla Škoda Octavia při silniční kontrole policistům zastavil. Ve chvíli, kdy policisté k vozidlu přistupovali, tak se rozjel a začal vysokou rychlostí ujíždět. Policisté ho začali pronásledovat. "Po zhruba 12kilometrovém pronásledování, kdy řidič svou bezohlednou a nebezpečnou jízdou v několika případech ohrozil ostatní řidiče, další policejní hlídka vytvořila na silnici zátaras a řidiče se podařilo zatavit," uvedla Veronika Hyšplerová, mluvčí policistů na Ústecku.

Při dechové zkoušce nadýchal přes 1,45 promile a ještě ke všemu usedl za volant i přes to, že má vysloven zákaz řízení všem motorových vozidel.

"Nejenom, že se řidič v některých místech řítil až 165 kilometrovou rychlost, ale ve vozidle ve vozidle nebyl sám," dodala mluvčí.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací