Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Ústí nad Labem – Dopravní podnik města Ústí nad Labem si pro své cestující připravil druhou část kampaně informační a marketingové kampaně, ve které bude prezentovat ty nejzajímavější výmluvy ,,černých pasažérů“.

V první etapě byla za pomocí nevšedních ilustrací veřejnosti představena přeprava v MHD jako služba, za kterou se musí platit, stejně jako za ostatní služby. Druhá etapa prezentuje nejzajímavější výmluvy „černých pasažérů“, kterými komentovali svoji jízdu bez platného jízdního dokladu. Dopředu je třeba upozornit, že tyto výmluvy jsou skutečné a pracovníci přepravní kontroly se s nimi běžně setkávají. „Do této etapy bychom chtěli zapojit i veřejnost, která využívá nebo využívala městskou hromadnou dopravu (MHD). Na facebookové stránce Dopravního podniku města Ústí nad Labem vyhlásíme soutěž o nejzajímavější výmluvu, kterou se cestující snažili vymluvit revizorovi v době přepravní kontroly, když cestovali bez platného jízdního dokladu. Nejlepší výmluva, která získá nejvíce ,,like“ vyhraje měsíční průkazku do zóny 101. Druhá a třetí nejlepší výmluva obdrží reklamní předměty,“ uvedla Jana Dvořáková z ústeckého Dopravního podniku. Soutěž startuje 7. září a potrvá 5. října 2017.

 

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací