Sobota 22. leden 2022
Svátek má Slavomír

Chomutovsko - AKTUALIZUJEME: Díky zveřejnění v médiích a spolupráci občanů se podařilo zjistit totožnost mrtvého neznámého muže, potvrdila policie ČR.

V úterý 28. září kolem 19:50 hodin došlo na železniční trati mezi stanicemi Kadaň-Prunéřov a Klášterec nad Ohří k tragické události, kdy byl vlakovou soupravou sražen muž, který na místě zemřel.

Vzhledem k tomu, že muž u sebe neměl žádné doklady a provedeným šetřením se policistům doposud nepodařilo zjistit jeho totožnost, obrací se tímto policisté na veřejnost s prosbou o pomoc při ztotožnění.

Podle všeho se jedná o muže bez domova, který se však nepohyboval po jednom městě. Zřejmě za účelem odpočinku a zahřátí využíval právě vlaky na trati Ústí nad Labem - Cheb. Je tedy možné, že mohl pocházet ze kteréhokoli města na této trati. Šetřením bylo zjištěno, že se objevoval v okolí Teplic, Duchcova a Mostu, ale naposledy byl zachycen kamerou v Klášterci nad Ohří.

V době srážky měl na sobě bundu žluté barvy s reflexními pruhy, modré džíny s černým opaskem s kovovými cvoky a tričko s límečkem černé barvy s nápisem FC Bayern a znakem tohoto klubu.

"Pokud máte jakoukoli informaci, která by mohla vést ke zjištění totožnosti muže na fotografii, kontaktujte, prosím, chomutovské kriminalisty na tel. čísle: 702 150 132, případně se obraťte na linku 158," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist