Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Ústí nad Labem - Dne 13. 10. 2021, proběhl „Orientační pochod potmě“ na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem pro širokou veřejnost a děti ze základních škol. Akci pořádalo Tyflo Centrum Ústí nad Labem. Účastníci tradičně chodili předem určenou trasou s bílou holí a klapkami na očích.

Se svými průvodci navštěvovali různá stanoviště, kde plnili různé úkoly, které denně zvládají nevidomí. Jedno ze stanovišť připravili také strážníci městské policie ze skupiny prevence kriminality a dopravní výchovy.

Tito preventisté městské policie seznámili účastníky s činností a náročnou prací strážníků. Městská policie Ústí nad Labem se dlouhodobě věnuje našim seniorům a handicapovaným, a to v rámci projektu prevence kriminality „Myslíme na Vás“. Každému z přítomných strážníci předali drobné reflexní prvky, které pro ně připravilo vedení města.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací