Pondělí 27. září 2021
Svátek má Jonáš

Ústí nad Labem - V úterý 13. černvence ve 23.32 hodin, byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice Masarykova, z důvodu telefonického oznámení na tísňovou linku městské policie, kdy oznamovatel operátorovi nahlásil ženu, která v nočních hodinách seděla před domem a při sobě měla malé dítě.

Po příjezdu hlídky na místo strážníci od dotyčné zjistili, že paní středního věku bytem Trmice nemá kde spát z důvodu rekonstrukce jejího pronajatého bytu a kamarádka, u které dočasně bydlela ji z bytu vyhodila a nepřála si, aby u ní nadále bydlela.

Celá událost byla oznámena operačnímu středisku městské policie, které vzápětí vyrozumělo pracovnici OSPOD, která okamžitě vyrozuměla krizové centrum Spirála, kde byl matce s dítětem zajištěn nocleh. V 00.20 hod., byl hlídkou strážníků proveden převoz služebním vozidlem matky i s dítětem do výše zmiňovaného sociálního zařízení, kde si je od strážníků převzala službukonající krizová pracovnice.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací