Neděle 18. duben 2021
Svátek má Valérie

Ústí nad Labem - Možné vybudování singletrailových tras na Střížovickém vrchu řeší nejen vedení města, ale i samotní občané. Pro sběr podnětů tak vzniklo diskuzní fórum.

Možnost vyjádřit svůj názor k chystanému zřízení cest pro horská kola na Střížovickém vrchu mají občané prostředním stránky forum.mag-ul.cz. Na ní se stačí zaregistrovat pomocí již existující e-mailové adresy. Následně se může občan zapojit do debaty a vyjádřit svůj názor k plánovaným tratím. Diskuze bude pro občany otevřena až do pondělí 1. března 2021. Po tomto datu bude diskuze uzavřena a veškeré podněty a připomínky občanů předány vedení města.

V současné době je v plánu vybudovat lehký a středně lehký trail pro cyklistické nadšence. Traily by měly být zdarma pro všechny zájemce. Stezky budou vybudované a provozované v souladu s pokyny správce lesů města Ústí nad Labem a nebudou zasahovat do stávajících pěších cest. Více informací včetně fotoplánů tras naleznete na městském fóru.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací