Sobota 27. únor 2021
Svátek má Alexandr

Ústí nad Labem - Dne 08.01.2021 v 15.30 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd strážníků od ulice Hrnčířská, z důvodu telefonického oznámení na tísňovou linku městské policie, kdy pracovník dopravního podniku žádal operátora o lustraci dvou osob, které kontrolovali revizoři MHD, a které neměly zaplacené jízdné.

Strážníci na místě zjistili, že se jedná o cizince, proto na místo přivolali cizineckou policii. K případu byla přivolána i hlídka Policie ČR, která provedla lustrace obou mužů a po konzultaci s policií SRN bylo zjištěno, že je na tyto osoby vyhlášeno pátrání v SRN, a že se jedná o nebezpečné pachatele.

1101mpulkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Z důvodu případného útěku zadržených, setrvala hlídka strážníků na žádost policistů na místě až do doby vyřešení celé událost, kdy byly obě osoby policisty odvezeny k dalšímu šetření.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací