Úterý 22. červen 2021
Svátek má Pavla

Ústí nad Labem - V ranních hodinách vyjížděli hasiči pod Mariánskou skálu v Ústí nad Labem. Podle informací redakce se měl na Mariánské skále nacházet sebevrah. Další okolnosti vzhledem k příbuzným a rodině zjišťovat nebudeme.

V podobných okamžicích je dobré obracet se na linky důvěry. Pracovníci jsou tu od toho, aby vás vyslechli a pomohli vám okamžitě, v dané chvíli. Služby mohou být anonymní, některé linky fungují nonstop a jsou zdarma. Jejich seznam naleznete na stránkách http://www.capld.cz/linky-duvery-cr.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací