Sobota 24. říjen 2020
Svátek má Nina

Ústecko - V úterý 22. září před půl osmou večer došlo na dálnici D8 k dopravní nehodě, která na dvě hodiny omezila provoz ve směru na Prahu.

Na 79. km nepřizpůsobil 58letý řidič vozidla Renault Clio s německou registrační značkou rychlost vozidla svým schopnostem a narazil do ocelových svodidel; nejprve vpravo, následně do svodidel vlevo a s vozidlem se nakonec zastavil v pravém jízdním pruhu. U řidiče byla provedena opakovaná dechová zkouška na alkohol s výsledky od 1,8 do 1,97 promile alkoholu v dechu.

2509nehodad82

Foto: Policie ČR

"Rozborem krve byla později zjištěna hladina alkoholu v krvi v hodnotě 2,35 promile. Řidič utrpěl lehké zranění, nikdo další naštěstí zraněn nebyl. Na vozidle vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun a na ocelových svodidlech ve výši 20 tisíc korun.  Řidiči bylo ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

2509nehodad83

Foto: Policie ČR

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací