Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Ústí nad Labem - V sobotu 26. září bude na linkách číslo 60 a 62, z důvodu opravy komunikace v ulici Národního odboje na Střekově, zavedena náhradní autobusová doprava.

V tento den od cca 8:00 hodin linky 9, 13, 17, 27, 60 a 62 pojedou ve směru na Střekov po objízdné trase:

Po sjezdu z mostu E. Beneše odbočí vlevo do ulice Kramoly, kam bude přesunuta zastávka Krajský soud směr Střekov, dále odbočí vpravo do ulice Hviezdoslavova. Na křižovatce s ulicí Děčínská linky 9, 17 a 27 odbočí vpravo a budou pokračovat po své trase v souladu s dopravním značením, které bude upraveno a linky 13, 60 a 62 odbočí vlevo a budou pokračovat po své trase.

Ve směru do centra linky 9, 17 a 27 z kruhového objezdu pod Setuzou budou pokračovat ulicí Děčínská do zastávky ZPA směr Svádov, do které bude přesunuta zastávka Krajský soud směr centrum a dále přes Mariánský most a Předmostí na Mírové náměstí a dále po své trase.

Linka 13 ve směru do centra vynechá zastávky ZPA a Krajský soud směr centrum a pojede přes Mariánský most a Předmostí na Mírové náměstí a dále po své trase.

Linky 60 a 62 ze zastávky Kamenný vrch škola vynechají zastávky ZPA a Krajský soud směr centrum a pokračují přes Mariánský most a Předmostí na Mírové náměstí a dále po své trase.

2409dpmul2

Zdroj: www.usti-nad-labem.cz

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací